Jak mówić, aby ludzie nas słuchali

mikrofonUmiejętność sugestywnego i pięknego mówienia może być czynnikiem decydującym o Twoim awansie zawodowym, a brak tej umiejętności może zdecydować o porażce.

Poprawna i piękna wymowa to podstawowy element komunikacji i niezbędna umiejętność w wielu zawodach. Niestety często spotykamy osoby, które mają duży zasób wiedzy, lecz podstawowe braki w sposobie jej przekazywania. Wielu ludzi z powodu niechlujnej wymowy ma problem z wiarygodnością i komunikacją.  Dlatego dbałość o poprawność i kulturę żywego słowa powinna być znakiem dbałości o wykształcenie.

Dlatego zapraszamy na szkolenie grupowe i zajęcia indywidualne z tematu: Retoryka wypowiedzi – jak mówić, aby ludzie nas słuchali

  • Na szkoleniu nauczysz się operować słowem tak, by miało ono moc przyciągania i skupiania uwagi, moc perswazji i przekonywania.
  • Nauczysz się jak tworzyć przekaz, który zmotywuje słuchaczy do podjęcia konkretnych działań, a Twoja wypowiedź zapewni realizację wszystkich założonych przez Ciebie celów.
  • Nauczysz się, że istotą języka mówionego jest głos, poprawna artykulacja, intonacja, rytm., tempo oraz nasze samopoczucie.
  • Dowiesz się, że powinniśmy mówić tak, aby nas słyszano, aby nas rozumiano, aby nas słuchano. Zrozumiesz, że nauka retoryki wypowiedzi jest podstawą rzetelnego wykształcenia.

Szkolenie jest szczególnie przydatne dla osób, które wiążą swoją pracę z dziennikarstwem, prawem, polityką, sprzedażą i dydaktyką. Niezbędne jest również  dla osób, które zajmują stanowiska menedżerskie, kierownicze  i chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie wymowy.

Chcesz porywać tłumy swoimi wypowiedziami? A może pragniesz  pozbyć się błędów i wad wymowy, przez które spada Twoja samoocena? To szkolenie jest dla Ciebie!