O nas

logo (3)Firmę EduBis tworzymy i rozwijamy od 2006 roku.  W tym czasie zmienialiśmy nazwy i formuły prawne, jednak przez cały ten czas nie zmienialiśmy kluczowego profilu działalności. Od początku istnienia zajmujemy się budowaniem i realizacją szeroko rozumianych projektów rozwojowych kierowanych do różnorodnych zarówno pod względem wielkości, sektora i branży organizacji i podmiotów

W pracy i życiu kierujemy się prostymi zasadami, które jednocześnie stanowią, o jakości tego, co robimy.

Jesteśmy elastyczni – staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jesteśmy innowacyjni – wciąż poszukujemy nowych metod, narzędzi, modeli, podejść do obszarów w ramach, których realizujemy nasze usługi.

Jesteśmy rzetelni – przywiązujemy dużą wagę do poziomu merytorycznego naszych usług, kompetencji i doświadczenia zawodowego naszych ekspertów oraz profesjonalizmu osób współpracujących.

Dbamy o normy etyczne, które wyznaczają standardy postępowania wynikające z poczucia odpowiedzialności za to, co robimy.

Współpracujemy na co dzień z przedsiębiorstwami i organizacjami z całej Polski, a w projektach szkoleniowych otwartych z firmami w największych polskich miastach – z Poznania, Katowic, Gdyni, Krakowa, Wrocławia, Białegostoku, Rzeszowa czy Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@edubis.com.pl