Coaching Zespołowy

logo (3)

“Nie musisz być wielki na starcie, ale musisz wystartować, żeby być wielki.”              Zig Ziglar

Podczas budowania teamu nie zawsze trzeba być liderem na początku obranej drogi. Kluczem do sukcesu zespołu jest współpraca oparta na umiejętnościach pracy zespołowej. Chcąc wspierać w szukaniu optymalnych rozwiązań i wyzwalania podkładów motywacji, proponujemy przeprowadzenie coachingu zespołowego oraz szkoleń biznesowych z zarządzania także w Twojej firmie.

Na czym polega formuła coachingu zespołowego? Nasze metody opierają się na ewaluacji celów pracy określonych przez Twój zespół w kontekście potrzeb firmy. Dzięki obserwacji rzeczywistych sytuacji i codziennego funkcjonowania zespołu  możemy w łatwy sposób:

  • zdefiniować problemy,
  • znaleźć rozwiązania
  • zaplanować działania mające na celu ich wdrożenie w najbliższej przyszłości.

Formuła coachingu zespołowego opiera się na pracy na celach określonych przez zespół w kontekście potrzeb firmy, która realizację coachingu zespołowego zleca.

Coaching zespołowy to skuteczny sposób na:

  • pracę z celami zespołu
  • polepszenie komunikacji między ludźmi
  • polepszenie relacji w zespole
  • skuteczne rozwiązywania konfliktów tych jawnych i ukrytych

Korzyści jakie płyną z realizacji coachingu zespołowego, to większa motywacja członków zespołu do wdrażania rozwiązań i zachowań zaprojektowanych i zaproponowanych przez sam zespół. Pracy na rzeczywistych sytuacjach z funkcjonowania zespołu. 

Kolejne korzyści to wzmocnienie współpracy , spójności i integracji zespołu, doskonalenie relacji pomiędzy jego członkami, wreszcie niższe koszty niż w przypadku coachingu indywidualnego dla każdego z osobna.

Metody pracy to warsztat oparty na ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, diagnozie i analizie w oparciu o sprawdzone narzędzia.

Realizujemy również coaching grupowy, który w odróżnieniu od zespołowego, gdzie kluczem do pracy są cele całego zespołu, polega na pracy na celach poszczególnych osób w grupie.

Współpracujemy na co dzień z przedsiębiorstwami z całej Polski, a w projektach otwartych z firmami w największych polskich miastach – Poznań, Katowice, Gdynia, Kraków, Wrocław, Białystok, Rzeszów ,Warszawa.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@edubis.com.pl